Jaké tabáky u nás naleznete

Na trhu je v dnešní době velké množství a značek tabáků. U nás v Orientalu najdete vždy tabáky originální, kolkované českým kolkem a legálně dovážené. Nabídka se dynamicky utváří, a tak se jednotlivé značky v nabídce mohou měnit, některé mizet a jiné, do té doby neznámé se zase naopak vyskytnout. V nynější době nabízíme například tyto značky:

7 Days – Člověk žije jen jednou, a proto je důležité, aby si každý den užíval tak, jako by nikdy neměl skončit. Značka 7 Days se této filozofie také drží, a tak vyrábí tabáky do vodních dýmek výjimečné a na každý den. Stačí si vybrat tu správnou a oblíbenou příchuť. Zrovna tato značka si libuje v mentolových příchutích.

Adalya – Tabáky do vodních dýmek značky Adalya jsou vyrobeny výhradně z kvalitních odrůd tabáků zpracovaných do prvotřídního produktu. Jejich dokonalá absorpční vlastnost je nepostradatelná zejména při jeho následném míchání a naložení v červených melasách připravených podle nejoblíbenějších příchutí. Na světovém trhu patří tato značka mezi nejprodávanějšími tabáky do vodních dýmek. Díky mnohaleté tradici se kuřáci našich tabáků mohou těšit na bezkonkurenční a originální příchutě zkombinované v tom nejlepším poměru.

Adalya Aqua Mentha - Tabáky do vodních dýmek značky Adalya Aqua Mentha jsou vyrobeny pouze z vybraných odrůd Virginského tabáku zpracovaných do vysoké kvality. Jejich aftertaste pohladí na jazyku každého kuřáka vodních dýmek, hlavně pak toho zkušeného. Tato značka patří k novinkám vyzkoušeným na evropském i ruském trhu, jak širokou veřejností, tak i specialisty na vodní dýmky. Aqua Mentha nabízí originální příchutě, které v kombinaci s pravým Virginským tabákem vytvoří exkluzivní chuť a hustý dým.

Adalya Black  - Stejně jako jejich světlá varianta jsou tabáky do vodních dýmek Adalya Black sestaveny jenom z kvalitních a prvotřídně zpracovaných odrůd tabáku. Jejich pozvolná fermentace nabízí větší sílu a hustý dým, díky kterým může hrdě nosit název „dark blend“. Tento tabák uvítají hlavně zkušení kuřáci, pro které je světlá varianta už jako obyčejný vzduch. Nikdo však neříká, že začátečník v tomto tabáku nemůže najít svou oblíbenou příchuť. Díky husté melase a vysoké odolnosti zvládne tabák vyšší teploty a tím i větší množství hustého dýmu, kterým zahalíte i tu největší čajovnu nebo lounge.

Al Fakher – Není nadto ochutnat tabáky do vodní dýmky značky Al Fakher, neboť se vyrábějí až ve Spojených Arabských Emirátech, a to těmi nejmodernějšími metodami. Zásah ruční práce je minimální a tím se udržuje vysoká kvalita složení i konzistence tabáků. Značka je také známá svým luxusním balením a dokonalým aroma. Ochutnejte tento skvost mezi tabáky!

Maridan – Použitím listů Virginia Tobacco a výhradně prvotřídních příchutí z Německa byl vyvinut produkt, který uspokojuje zákazníky již mnoho let. Každá šarže je kontrolována a testována osobně zakladateli, aby byla zaručena stejná kvalita pro každou krabičku, která opustí brány jejich továrny.

Miami Chill – Vysoce kvalitní německý tabák Virginia se stupněm kvality A1 (několikrát propraný) doplněný americkými aromaty, lékařským glycerinem (99,8 %) a nejlepším přírodním medem. Každá receptura vynikajících příchutí byla nejprve vyvíjena několik měsíců v Miami na Floridě (USA). Poté musela splnit přísná kritéria testovacích skupin ve velkých Shisha kavárnách v Hamburgu, Mnichově a Mannheimu. Nová příchuť byla zařazena teprve poté, co se pro ni kladně vyslovila každá testující skupina. Vyzkoušejte MIAMI CHILL – garantujeme, že budete nadšeni!

True Passion – Tabák vyrobený z tabákových lístků Virginia Gold Class I, tedy nejvyšší kvality. Použitá aromata dodávají tabáku intenzivní a dlouhotrvající chuť. Jemně nasekaný list a neotřelé příchutě řadí tento tabák mezi nejoblíbenější.

Tabák Tangiers - Americký tabák Tangiers je Rolls Roycem tabákového světa. Tento ultra prémiový tabák se vyrábí v severní Kalifornii v malých dávkách za použití nejkvalitnějších tabákových listů odrůdy Burley. Rozdílná síla u řad Noir (středně silná řada), Girquq (nejlehčí řada), F-Line (řada s dodaným kofeinem) a Burley (nejsilnější řada) se reguluje pouze způsobem zpracování, bez přidaného tekutého nikotinu, a zachovává si tak při své síle jemnost i chuť. Vychutnejte si dokonale vyladěnou chuť tabáku Tangiers a nechte se přenést do dýmkařského nebe!