Něco málo o značkách tabáků

Rodina tabáků do vodních dýmek v našem e-shopu se rozrostla o několik dalších členů. Proto jsme se rozhodli Vás prostřednictvím tohoto článku s některými z nich seznámit.

7 Days 
Tabák pro každý den. Jakmile jednou vyzkoušíte chuť bohatě melasovaného tabáku 7 Days, okamžitě vás pohltí. Značka 7 Days si libuje především v mentolových mixech. I bez přidané svěžesti je ale tento tabák sázka na jistotu.

Adalya 
Jedinečný tabák do vodní dýmky Adalya původem z Turecka nabízí nevšední kombinace příchutí jako napřklad citrónový koláč či směsi ovoce.

Fumari
Netradiční a zcela nezaměnitelné příchutě. Americká značka Fumari nabízí ve svém "jídelníčku" takové dobroty jako např.: borůvkový muffin, čokoládovo-mátová zmrzlina, gumoví medvídci, vanilkovo-skořicovo-muškátový Spiced Chai, tropický punč atp. O nedostatku melasy zde nemůže být ani řeč, už při pohledu na stogramový sáček je jasné, že každý potah z hadice vaší dýmky bude zatraceně šťavnatý.

Medité
Tabáky Medité vznikly pod křídly českého výrobce Meduse a jsou té nejlepší kvality. Použity jsou jemně nasekané listy virginského tabáku pěstovaného bez genetického zásahu v Evropě. Tabáky Medité neobsahují umělá barviva, aby byla zachována jejich přirozená barva. Hlavním znakem Medité je jejich exklusivní a čistá chuť díky použití přírodních aromat. Výsledkem je výjimečná chuť pro opravdové gourmety.

Golden Pipe 
Tabák Golden Pipe je vyráběn v Německu. Za účelem splnění mezinárodních vysokých standardů jako výrobce tabáku, používá pouze kvalitní a speciálně vybrané suroviny, které zaručují vysokou kvalitu produktu.

Haze 
Jedinečný americký tabák do vodní dýmky Haze nabízí nevšední kombinace příchutí jako je okurková margarita či žvýkačka se skořicí a mátou. 

Mazaya 
Pečlivě vybrané tabákové listy sesbírané ve Francii a smíchané s prémiovými příchutěmi dávají jordánskému tabáku Mazaya punc té nejvyšší jakosti. Mnohaleté zkušenosti tabákové společnosti Al Zawrae jsou zároveň zárukou kvalitního zpracování. Několik odborníků stále kontroluje celý výrobní proces tak, aby výsledný požitek z tabáku Mazaya byl pro dýmkaře co možná nejlepší.

Smoking'Ace 
Tabák Smokin´Ace je vyráběn v Německu. Prémiový vlhký tabák z Evropy vynikající svou intenzivní chutí a rozmanitá aromata z USA – toto spojení zaručuje přímo explozi chutí při kouření!

Zomo 
Největší výrobce tabáku pro vodní dýmky v Jižní Americe, který svou cestu započal teprve v roce 2015. Na základě velmi úzké spolupráce se svými zákazníky rozšiřuje a obměňuje značka Zomo svou rozsáhlou nabídku příchutí. Můžete si tak vybrat z tabákových stálic řady Classic nebo prozkoumat chutě světa díky neobyčejné edici World. Zažijete tak třeba noční život v Miami a pokusíte se proniknout do tajemstvím zahaleného biblického města Babylon. Ostřílení dýmkaři by rozhodně neměli přehlédnout řadu Strong, jejíž název je zcela vypovídající.