Jaké tabáky u nás naleznete

Na trhu je v dnešní době velké množství a značek tabáků. U nás v Orientalu najdete vždy tabáky originální, kolkované českým kolkem a legálně dovážené. Nabídka se dynamicky utváří, a tak se jednotlivé značky v nabídce mohou měnit, některé mizet a jiné, do té doby neznámé se zase naopak vyskytnout. V nynější době nabízíme například tyto značky:

7 Days – Člověk žije jen jednou, a proto je důležité, aby si každý den užíval tak, jako by nikdy neměl skončit. Značka 7 Days se této filozofie také drží, a tak vyrábí tabáky do vodních dýmek výjimečné a na každý den. Stačí si vybrat tu správnou a oblíbenou příchuť. Zrovna tato značka si libuje v mentolových příchutích.

Adalya – Tabáky do vodních dýmek značky Adalya jsou vyrobeny výhradně z kvalitních odrůd tabáků zpracovaných do prvotřídního produktu. Jejich dokonalá absorpční vlastnost je nepostradatelná zejména při jeho následném míchání a naložení v červených melasách připravených podle nejoblíbenějších příchutí. Na světovém trhu patří tato značka mezi nejprodávanějšími tabáky do vodních dýmek. Díky mnohaleté tradici se kuřáci našich tabáků mohou těšit na bezkonkurenční a originální příchutě zkombinované v tom nejlepším poměru.

Adalya Aqua Mentha - Tabáky do vodních dýmek značky Adalya Aqua Mentha jsou vyrobeny pouze z vybraných odrůd Virginského tabáku zpracovaných do vysoké kvality. Jejich aftertaste pohladí na jazyku každého kuřáka vodních dýmek, hlavně pak toho zkušeného. Tato značka patří k novinkám vyzkoušeným na evropském i ruském trhu, jak širokou veřejností, tak i specialisty na vodní dýmky. Aqua Mentha nabízí originální příchutě, které v kombinaci s pravým Virginským tabákem vytvoří exkluzivní chuť a hustý dým.

Adalya Black  - Stejně jako jejich světlá varianta jsou tabáky do vodních dýmek Adalya Black sestaveny jenom z kvalitních a prvotřídně zpracovaných odrůd tabáku. Jejich pozvolná fermentace nabízí větší sílu a hustý dým, díky kterým může hrdě nosit název „dark blend“. Tento tabák uvítají hlavně zkušení kuřáci, pro které je světlá varianta už jako obyčejný vzduch. Nikdo však neříká, že začátečník v tomto tabáku nemůže najít svou oblíbenou příchuť. Díky husté melase a vysoké odolnosti zvládne tabák vyšší teploty a tím i větší množství hustého dýmu, kterým zahalíte i tu největší čajovnu nebo lounge.

Al Fakher – Není nadto ochutnat tabáky do vodní dýmky značky Al Fakher, neboť se vyrábějí až ve Spojených Arabských Emirátech, a to těmi nejmodernějšími metodami. Zásah ruční práce je minimální a tím se udržuje vysoká kvalita složení i konzistence tabáků. Značka je také známá svým luxusním balením a dokonalým aroma. Ochutnejte tento skvost mezi tabáky!

Element – Tabáková odrůda Burley, která se na výrobu tmavých tabáků běžně používá (u světlých tabáků je nejčastěji používanou odrůdou Virginia), se vyznačuje vyšším obsahem nikotinu a silnější tabákovou chutí. Značka ELEMENT posunula možnost výběru ještě o kousek výš.

V její nabídce najdete čtyři produktové řady – Vzduch, Voda, Země a Oheň. Na každou z této řady připadá různý stupeň síly tabáku, kde Vzduch je nejslabší a Oheň nejsilnější. Na rozdíl od některých jiných značek, které k dosažení požadované síly tabáku používají tekutý nikotin, ELEMENT reguluje jednotlivé stupně pouze za pomocí čistého tabáku pěstovaného v různých oblastech a odlišných klimatických podmínkách.

Fumari – Potěšení, které neomrzí. Dokonce i ti nejpřísnější inspektoři souhlasí a doporučují všemi deseti – chuťové buňky. Mluvíme o tabácích značky Fumari. Jedná se o vysoce melasované tabáky, které produkují hustý a velmi šťavnatý dým. Jejich netradiční příchutě ozvláštní celý zážitek z vodní dýmky. Vyberte si borůvkový muffin, čokoládovo-mátovou zmrzlinu, gumové medvídky, tropický punč či jiné…

Haze – Jedinečný americký tabák do vodní dýmky Haze, vyráběný v Texasu nabízí nevšední kombinace příchutí jako je například okurková margarita či žvýkačka se skořicí a mátou.

Maridan – Použitím listů Virginia Tobacco a výhradně prvotřídních příchutí z Německa byl vyvinut produkt, který uspokojuje zákazníky již mnoho let. Každá šarže je kontrolována a testována osobně zakladateli, aby byla zaručena stejná kvalita pro každou krabičku, která opustí brány jejich továrny.

Mazaya – Pečlivě vybrané tabákové listy sesbírané ve Francii a smíchané s prémiovými příchutěmi dávají jordánskému tabáku Mazaya punc té nejvyšší jakosti. Mnohaleté zkušenosti tabákové společnosti Al Zawrae jsou zároveň zárukou kvalitního zpracování. Několik odborníků stále kontroluje celý výrobní proces tak, aby výsledný požitek z tabáku Mazaya byl pro dýmkaře co možná nejlepší.

Miami Chill – Vysoce kvalitní německý tabák Virginia se stupněm kvality A1 (několikrát propraný) doplněný americkými aromaty, lékařským glycerinem (99,8 %) a nejlepším přírodním medem. Každá receptura vynikajících příchutí byla nejprve vyvíjena několik měsíců v Miami na Floridě (USA). Poté musela splnit přísná kritéria testovacích skupin ve velkých Shisha kavárnách v Hamburgu, Mnichově a Mannheimu. Nová příchuť byla zařazena teprve poté, co se pro ni kladně vyslovila každá testující skupina. Vyzkoušejte MIAMI CHILL – garantujeme, že budete nadšeni!

True Passion – Tabák vyrobený z tabákových lístků Virginia Gold Class I, tedy nejvyšší kvality. Použitá aromata dodávají tabáku intenzivní a dlouhotrvající chuť. Jemně nasekaný list a neotřelé příchutě řadí tento tabák mezi nejoblíbenější.

Tabák Tangiers - Americký tabák Tangiers je Rolls Roycem tabákového světa. Tento ultra prémiový tabák se vyrábí v severní Kalifornii v malých dávkách za použití nejkvalitnějších tabákových listů odrůdy Burley. Rozdílná síla u řad Noir (středně silná řada), Girquq (nejlehčí řada), F-Line (řada s dodaným kofeinem) a Burley (nejsilnější řada) se reguluje pouze způsobem zpracování, bez přidaného tekutého nikotinu, a zachovává si tak při své síle jemnost i chuť. Vychutnejte si dokonale vyladěnou chuť tabáku Tangiers a nechte se přenést do dýmkařského nebe!