Rooibos Letní vánek

998 bodů do věrnostního systému

J.A.R.

Červený rooibos aromatizovaný hruškou, datlemi, citronovou trávou a dalšími ingrediencemi. Lahodně sladká a osvěžující chuť. Více

Doprava a platba

od 5,24 €

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
ks
J.A.R.

Červený rooibos aromatizovaný hruškou, datlemi, citronovou trávou a dalšími ingrediencemi. Lahodně sladká a osvěžující chuť. Více

Doprava a platba

Gramáž čaje Dostupnost Cena  Množství (ks)
Rooibos Letní vánek 100 g Skladem 5,24 €
Rooibos Letní vánek 1000 g Dočasně vyprodáno
Sledovat dostupnost
39,94 €

Směs rooibosu, lahodných kousků hrušky, rozinek, datlí, a osvěžujících kousků mrkve vytváří harmonii chutí. Šípek, citronová tráva a květy slezu dodávají nápoji jemnost a vůni. S přírodním aromatem je každý šálek dobrodružstvím pro vaše chuťové buňky. Ochutnejte svět bohatých příchutí a objevte radost z každého doušku. Nechte se unést exotickým světem naší této směsi.

Rooibos, někdy také označován jako červený keř, je výborná alternativa ke klasickému čaji.
 Má jemnou lehce nasládlou chuť a lze ho dochucovat stejně jako čaj cukrem, medem či mlékem. Vyrábí se z keře Čajovníkovce kapského, který roste výhradně ve své domovině v Jihoafrické republice poblíž Kapského Města. Ručně se sklízí listy i větve a ty se následně mechanicky rozdrtí na malé kousky. Následuje fermentace, během které získá rooibos svoji typickou, červenohnědou barvu. Poté se zabalí a pozdrav z Afriky může putovat po světě.

Složení: Rooibos (55 %), kousky hrušky, rozinky, kousky datlí, kousky mrkve, šípek, citronová tráva, květy slezu, přírodní aroma.

Příprava 10g rooibosu v 0,5l konvičce:

  1. nálev: voda o teplotě cca 95°C, louhovat 3 až 8 minut.

Platná legislativa nám nedovoluje naše zákazníky informovat o zdravotních účincích této byliny. Tyto informace prosím dohledejte v odborné literatuře či na webových stránkách zabývajících se touto tématikou nebo v našem článku Medový keř Rooibos - Aspalathus linearis.

Parametry
Balení čaje Zipový sáček s alu vrstvou
Počet nálevů čaje Jeden
Zpracování čaje Bylinné