Rooibos Serengeti

1 247 bodů do věrnostního systému

J.A.R.

Červený rooibos aromatizovaný kousky papáji, manga a ananasu. Více

Doprava a platba

od 4,20 €

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
J.A.R.

Červený rooibos aromatizovaný kousky papáji, manga a ananasu. Více

Doprava a platba

Svěží červený rooibos s příjemnou chutí exotického ovoce. Sladká papája, šťavnaté mango a lahodný ananas vytváří výborný ovocný mix do horkého léta. Pro maximální osvěžení vyzkoušejte rooibos připravit na studený způsob s kostkami ledu.

Složení: rooibos, kousky ananasu, papáji, manga, pomerančové kůry, květ slezu a slunečnice, aroma

Příprava 10g rooibosu v 0,5l konvičce:

  1. nálev: voda o teplotě cca 95°C, louhovat 3 až 8 minut.

Rooibos, někdy také označován jako červený keř, je výborná alternativa ke klasickému čaji. Má jemnou lehce nasládlou chuť a lze ho dochucovat stejně jako čaj cukrem, medem či mlékem. Vyrábí se z keře Čajovníkovce kapského, který roste výhradně ve své domovině v Jihoafrické republice poblíž Kapského Města. Ručně se sklízí listy i větve a ty se následně mechanicky rozdrtí na malé kousky. Následuje fermentace, během které získá rooibos svoji typickou, červenohnědou barvu. Poté se zabalí a pozdrav z Afriky může putovat po světě.

Platná legislativa nám nedovoluje naše zákazníky informovat o zdravotních účincích této byliny. Tyto informace prosím dohledejte v odborné literatuře či na webových stránkách zabývajících se touto tématikou nebo v našem článku Medový keř Rooibos - Aspalathus linearis.

Parametry
Balení čaje Zipový sáček s alu vrstvou
Počet nálevů čaje Jeden
Zpracování čaje Bylinné