V této kategorii se nachází orientální potraviny a sladkosti, pochutiny vhodné nejen před, při a po pití čaje. Nabízme také jídla ideální jako rychlý oběd plný chutí a vůní orientální gastronomie. Tyto jídla u nás zastupuje Ashoka, přední světová značka indických potravin přinášející bohaté příchutě a původní chutě indické kuchyně. Další klasikou je kuskus (Cous cous). Z tvrdozrnné pšenice se vyrobí krupice, z té jsou potom vylisovány malé kuličky. Po té jsou kuličky napařeny a vysušeny a dále určeny k použití v kuchyni. Využít lze mnoha způsoby a ocení jej také ti, kteří nemají dostatek času nebo příliš neholdují kuchařskému umu. Příprava kuskusu spočívá v jeho zalítí vroucí vodou, kterou do sebe vtáhne a změkne. Připravit jej můžeme na slaný i sladký způsob a záleži při tom na nás, zda ho doplníme např. zeleninou a masem nebo ovocem, medem a semínky. Z nápojů se těší velké oblibě arabský puding. Je příjemně sladký a výborně chutná dochucený např. pistáciemi, mandlemi, kokosem a skořicí. Výborným osvěžením v horkých letních dnech jsou džusy Rani plné šťavnatých kousků ovoce.

Rychlé info
David Rio Power Chai Espresso 398 gDavid Rio Power Chai Espresso 398 g

David Rio Power Chai Espresso 398 g

Dočasně vyprodáno
12,69 €
Chai - původem tradiční indický nápoj. Power Chai Espresso – s espressem, černým čajem, vanilkou, skořicí a koriandrem.
Rychlé info
David Rio Chai Toucan Mango 398 gDavid Rio Chai Toucan Mango 398 g

David Rio Chai Toucan Mango 398 g

Dočasně vyprodáno
11,61 €
Chai - původem tradiční indický nápoj. Jedná se o směs čaje, mléka a koření. Toucan Mango s černým čajem, vanilkou, skořicí kardamonem a…
Rychlé info
David Rio Chai White Shark 398 gDavid Rio Chai White Shark 398 g

David Rio Chai White Shark 398 g

Dočasně vyprodáno
11,61 €
White Shark Chai kombinuje kvalitní bílý čaj Bai Mu Dan, organické koření a jemné "kousnutí" černého pepře, které doplňuje jasné citrusové…
Rychlé info
David Rio Chai Tiger Spice 398 gDavid Rio Chai Tiger Spice 398 g

David Rio Chai Tiger Spice 398 g

Dočasně vyprodáno
11,61 €
Chai - původem tradiční indický nápoj. Jedná se o směs čaje, mléka a koření. Tiger s černým čajem, skořicí, kardamomem a hřebíčkem.
Rychlé info
David Rio Chai Elephant Vanila 398 gDavid Rio Chai Elephant Vanila 398 g

David Rio Chai Elephant Vanila 398 g

Dočasně vyprodáno
11,61 €
Chai - původem tradiční indický nápoj. Jedná se o směs čaje, mléka a koření. Elephant s příchutí vanilky.

Chai Latte

Chai Latte

Chai Latte Drink Me kořeněný nápoj se stal hitem nejen podzimu a zimy, ale i léta. Nabízíme Vám rozmanité druhy přípravy.


Thajské jídlo

Thajská kuchyně - co stojí za jejím úspěchem?

Thajská kuchyně celosvětově nabývá v poslední době velké popularity a výjimkou není ani Česká republika. Postupně se známostí zařadila mezi kuchyně indické, čínské, francouzské a italské.


Jídelní hůlky a sushi

Jak se používají jídelní hůlky?

Ačkoliv se může zdát ovládnutí techniky konzumace s hůlkami složité až nemožné, stačí trocha cviku a trpělivosti a začnete s nimi jíst s naprostou samozřejmostí. Odkud se jídelní hůlky vlastně vzaly?

Hodnocení obchodu na Zboží.cz