Pokud chcete nakupovat za velkoobchodní ceny , obchodovat s naším zbožím, musíte se u nás zaregistrovat , na základě Vaší registrace Vám přijde potvrzující email. Registrace velkoobchodního zákazníka vyžaduje naši autorizaci. Proto je nutné nám sdělit telefonicky nebo emailem informace o Vaší firmě, dle dodaných informací Vám změníme cenovou hladinu.
Po následném přihlášení pod Vaším ID (přihlašovací jméno-email) a heslem se Vám budou zobrazovat velkoobchodní ceny.
Minimální odběr musí činit minimálně 2500 Kč s DPH.
Upozorňujeme, že neautorizujeme všechny, kteří mají živnostenský list. Pouze ty, u kterých je potenciál dlouhodobé spolupráce.  Našimi partnery jsou velkoobchody a obchodní sítě, nejrůznější maloobchodních prodejny, e-shopy, čajovny a restaurace, léčitelé, maséři, esoterici, pořadatelé kurzů, festivalů a další jednotlivci či organizace, které mají zájem prodávat nebo používat při své činnosti kvalitní orientální zboží.

Co nabízíme našim obchodním partnerům:
- kvalitní zboží a služby
- pomoc při výběru vhodného zboží pro určitý typ provozovny, poradenství
- stabilní ceníky a zajímavé rabaty
- množstevní slevy na vybrané typy zboží, akce ve spolupráci s partnery
- podporu v marketingových aktivitách
- individuální přístup, neboť každý obchodní partner je pro nás důležitý

Velkoobchodně prodáváme přes internet a v kamenném obchodě v Ostravě. Kromě běžného prodeje zboží mají naši stálí i noví obchodní partneři možnost doplňkových služeb na zakázku. Nabízíme výrobu netradičních drobných reklamních předmětů, dovoz zboží na zakázku mimo naši běžnou nabídku, výrobu dárkových balíčků ze zboží naší běžné nabídky. Pokud máte další potřeby, ve kterých bychom Vám mohli vyhovět, kontaktujte nás, jsme připraveni najít vhodné řešení pro Vaše aktivity.
Těšíme se na spolupráci!
ORIENTAL Team