Bio čisticí pěny na pleť

Toužíte po dokonale čisté pleti bez nedokonalostí? Vyzkoušejte multifunkční Saloos bio čisticí pěny na obličej. Nadýchaná receptura plná aktivních přírodních látek je bezvadným prvním krokem pro každodenní péči o pleť. Důkladně a hloubkově čistí, odlíčí a podpoří přirozenou regeneraci pleti, aby byla co nejlépe připravená na další kroky ve vaší skincare rutině.

Čistě přírodní, veganské složení je něžným pohlazením pro každou pleť. Perfektně se postará čištění a odličování, a to zcela bez použití chemie a alkoholu. Poskytne tak pohodlnou pleťovou péči ráno a večer bez vysušování a dráždění. 

Akne

Sestavte si komplexní denní péči se řadou produktů pro aknózní a problematickou pokožku. Nejčistší přírodní kosmetika dotažená k dokonalosti díky cenným aktivním látkám poskytuje aknózní pleti ošetřující i preventivní péči.

Zbavte se nepříjemných pupínků a pocitu mastnoty a vyzkoušejte bio kosmetiku, která zatočí s akné a pomáhá předcházet jeho dalšímu rozvoji. Pečlivě vybrané 100% přírodní esenciální oleje meduňka, lemon tea tree a šalvěj lékařská posilují antimikrobiální účinky produktů a harmonicky propojují celou Saloos Akne řadu jemnou bylinkovou vůní.